Midar Studio – Fotograf
i kamerzysta na Twoje wesele!


Witajcie w świecie niepowtarzalnych chwil i magicznych wspomnień – witajcie w Midar Studio! Jesteśmy dumną firmą z 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w filmowaniu i fotografowaniu wyjątkowych chwil, zwłaszcza na najważniejszym dniu Waszego życia – ślubie!

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?


Kamerzysta na wesele:

Tradycyjny Film Ślubny:

Tworzymy tradycyjne filmy ślubne, które są jak magiczna podróż przez Wasz najważniejszy dzień. Do 90 minut pełnych wzruszeń, radości i miłości – to nie tylko film, to prawdziwa opowieść o Waszym ślubie.

 Nowoczesne Teledyski Ślubne:

Jeśli marzycie o czymś bardziej zwięzłym, pełnym energii i stylu, proponujemy nowoczesne formy teledysku ślubnego. Dynamiczne montaże, perfekcyjnie dobrana muzyka i wyjątkowe ujęcia – to wszystko, abyście mogli podziwiać Wasze wspomnienia w szybki i nowoczesny sposób.

Lokalna oferta – Kamerzysta na wesele Przemyśl,
Fotograf ślubny Przemyśl:


Jeżeli planujecie ślub w Przemyślu i okolicach, Midar Studio jest Waszym lokalnym partnerem. Znamy piękno tego regionu i potrafimy uchwycić je w każdym ujęciu.

Działamy na terenie Przemyśla i Okolic:


Midar Studio to Wasz lokalny kamerzysta w Przemyślu i okolicach. Znajomość malowniczych zakątków tego regionu pozwoli nam uwiecznić Wasze chwile w miejscach, które dla Was mają szczególne znaczenie.

Dajcie się uwiecznić w pełni – Wybierzcie Midar Studio!

Jako profesjonalny kamerzysta na wesele, z ogromnym zapałem oddajemy się tworzeniu filmów ślubnych, które stają się nie tylko zapisem Waszego ślubu, lecz także piękną historią miłości.

Niech Wasze wspomnienia ożywają na ekranie, niech emocje budzą się na nowo. 

Skontaktujcie się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin na Wasz niezapomniany dzień!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmujemy się fotografowaniem oraz filmowaniem. Zainspiruj się naszymi produkcjami.

Adres

Zabratówka 144,
36-017 Błędowa Tyczyńska

Kontakt

E: midarstudio@gmail.com
T: +48 721 605 175

Sprawdź nas!