Nieuchwytne emocje

Którymi drzwiami wejść do kościoła? Po której stronie siedzi Panna Młoda, a po której Pan Młody? Trzymać się za ręce czy pod rękę? O tyle rzeczy trzeba wcześniej zadbać, tyle zaplanować. I mimo że te wszystkie drobne sprawy są ważne, to zaledwie kilkanaście minut później idą w zapomnienie. Nadchodzi moment, kiedy stojąc przed ołtarzem, będziecie wypowiadać uroczyście słowa przysięgi małżeńskiej. Wtedy nie będzie Was interesowało już nic – ani zabrudzona suknia ślubna, ani odpadająca butonierka. Czasem jest tak, że ta chwila zapomnienia staje się zapomnieniem dosłownym! Pary młode nie raz dziwią się podczas oglądania zdjęć z momentu zaślubin, bo wielu elementów zwyczajnie nie pamiętają. I w tym właśnie rola fotografa oraz kamerzysty, żeby Was zaskoczyć! Uchwycić to, czego się nie spodziewacie, aby nawet to, co sobie dokładnie zaplanowaliście, było dla Was w jakimś sensie zaskakujące.

Przyśpieszonego bicia serca nie da się, co prawda, ująć w żadne kadry, ale da się uchwycić łamiący się głos, oczy pełne łez i delikatne drżenie podczas nakładania ślubnej obrączki na palec. Nawet jeśli wszystko, co się dzieje, przeżywacie jak we śnie, damy Wam dowody, że to wydarzyło się naprawdę!

Niezwykłe chwile

Ceremonia ślubna to najpiękniejsza chwila w życiu. Wydaje się Wam, że to zdanie brzmi banalnie? Może i tak, ale tak po prostu jest. Przez wiele lat mieliśmy okazję uczestniczyć w setkach ceremonii ślubnych na Podkarpaciu i w innych miejscach Polski. Nigdzie nie widzieliśmy tak wielu emocji jak w kościele podczas składania ślubnej przysięgi. Te emocje, wzruszenia i niepowtarzalne uczucia zostają z Wami na zawsze – w sercu, ale też na zdjęciu i filmie. Dlatego warto oddać te chwile w ręce tych, którzy znają się na rzeczy i znajdą się we właściwym miejscu we właściwym czasie.

Ślub w plenerze to także idealny moment na poszukiwanie wyjątkowych emocji. Wtedy także para młoda dzieli się swoimi przeżyciami z najbliższymi i z taką samą niecierpliwością czeka na wypowiadanie słów przysięgi. Śluby w plenerze bardzo często nawiązują do tradycji znanej nam z Zachodu. Dzięki temu pięknie przystrojone krzesła, alejka i wreszcie miejsce dla pary młodej błyszczą oryginalnością. I choć ślub to tylko chwila, warto go uwiecznić, aby odtwarzać w pamięci chociażby przy każdej rocznicy.

Ceremonia ślubna rządzi się swoimi prawami. Odbywa się zawsze w wyjątkowym miejscu, bo w pięknie przystrojonym kościele albo w cudownie udekorowanej alejce na zewnątrz. Ale najbardziej wyjątkowi jesteście Wy – ubrani jak nigdy, zestresowani jak nigdy i zakochani jak nigdy. Domyślamy się, że wyjątkowa jest też obecność fotografa i kamerzysty obok Was – bo przecież mało jest takich chwil w życiu, kiedy znajdujecie się w błysku fleszy. Swoją pracę wykonujemy
z poszanowaniem WASZEJ uroczystości oraz miejsca i gości, którzy są jej świadkami. Nieważne, czy znajdujemy się w sanktuarium w Leżajsku, czy w plenerze niedaleko sali weselnej. Każde miejsce traktujemy z należytym szacunkiem, pamiętając, że to zdjęcia i film mają oddać prawdziwe wydarzenia, a nie wydarzenia mają dostosować się dla naszej wygody.

Niesamowita pamiątka

Pamiętajcie, że chwila Waszego ślubu nie powtórzy się nigdy więcej. To, jak ją zapamiętacie, pozostanie z Wami do końca życia. A po drodze swoimi wspomnieniami podzielicie się z dziećmi czy nowo poznanymi znajomymi. Warto zadbać o to, żeby te wspomnienia były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością – dzięki temu nie ominiecie w opowieściach żadnego szczegółu. Jak zatem to zrobić?

Postawcie na profesjonalny film i zdjęcia z ceremonii od Midar Studio, które będziecie mogli odtwarzać i oglądać, kiedy tylko zechcecie. Wartość takiej pamiątki jest nie do przecenienia. Nie raz zdarzyło Wam się pewnie oglądać czarno-białe fotografie ze ślubu Waszych rodziców albo dziadków. Pomyślcie tylko,
ile radości dacie waszym pociechom, które będą mogły na własne oczy zobaczyć, jak to było z historią ich rodziców.

Kościoły, plenery – żadna praca nam nie straszna, w każdej wyśmienicie się odnajdujemy, mając za sobą lata doświadczenia. Oddając w nasze ręce swoje niepowtarzalne chwile, możecie być pewni, że pamiątka, jaką otrzymacie wkrótce po ślubie, będzie najlepszej jakości dokumentem, świadectwem i kroniką ślubnych wydarzeń.

Ostatnie wpisy na blogu